Теми статей
Обрати теми

Установлено нормативи забезпеченості місцями в закладах ресторанного господарства

Редакція БТ
Наказ від 12.10.2009 р. № 1111

Установлено нормативи забезпеченості місцями в закладах ресторанного господарства

 

На виконання

ст. 15 Закону України «Про державні соціальні стандарти і державні соціальні гарантії» від 05.10.2000 р. № 2017-III Мінекономіки затвердило Нормативи забезпеченості місцями в закладах ресторанного господарства: у загальнодоступній мережі ресторанного господарства; при готелях на 1000 місць; загальнокурортного обслуговування при проектуванні курортних зон; відвідувачів клубних комплексів; пасажирів та відвідувачів (які проводжають і зустрічають) на автовокзалах, пасажирських автостанціях, залізничних вокзалах, аеровокзалах; які обслуговують споживачів за місцем роботи і навчання; працівників промислових підприємств із різними виробничими процесами (на 1000 осіб розрахункової явочної чисельності працюючих у максимальну зміну на промислових підприємствах).

Крім того, цим

наказом затверджено також:

Порядок застосування нормативів забезпеченості місцями в закладах ресторанного господарства, відповідно до якого затверджені нормативи застосовуються при формуванні загальнодоступної мережі ресторанного господарства і закритої мережі ресторанного господарства, що обслуговує споживачів, об’єднаних за професійними ознаками, з урахуванням потреб населення країни в їх послугах;

коефіцієнти диференціації та нормативи забезпеченості місцями в загальнодоступних закладах ресторанного господарства залежно від адміністративних функцій та чисельності населення міст.

(Наказ Мінекономіки від 12.10.2009 р. № 1111, набрав чинності 14.11.2009 р.)

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі