Зміни до Порядку державної реєстрації транспортних засобів для іноземних організацій

Редакція БТ
Друк
Постанова від 20.06.2012 р. № 550

Зміни до Порядку державної реєстрації транспортних засобів для іноземних організацій

 

Кабмін уніс зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів (постанова КМУ від 07.09.98 р. № 1388), згідно з якими держреєстрація (перереєстрація), зняття з обліку транспортних засобів (далі — ТЗ) проводиться:

1) ТЗ дипломатичних представництв та консульських установ, представництв міжнародних організацій в Україні, їх персоналу та членів сімей персоналу, акредитованих в установленому порядку в МЗС, — підрозділами ДАІ за клопотанням МЗС на підставі документів, зазначених у п. 31 Порядку (під зобов'язання про їх зворотне вивезення). Форма клопотання затверджується спільним наказом МВС та МЗС;

2) ТЗ іноземних організацій, які забезпечують реалізацію програм (проектів) міжнародної технічної допомоги (виконавці проектів) згідно з міжнародними договорами України, іноземних громадян та осіб без громадянства — підрозділами ДАІ на загальних підставах.

При цьому держреєстрація тимчасово ввезених на митну територію України ТЗ, що належать зазначеним особам, які не є резидентами України, може проводитися на підставі документів, що підтверджують право власності, користування і (або) розпорядження такими засобами без надання документа, що підтверджує їх реєстрацію за межами України.

(Постанова КМУ від 20.06.12 р. № 550, чинна з 27.06.12 р.)

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі