Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Єдиний електронний реєстр автобусних маршрутів

Редакція БТ
Бухгалтерський тиждень Серпень, 2013/№ 31
Друк
Наказ від 20.05.2013 р. № 305

Єдиний електронний реєстр автобусних маршрутів

 

Затверджено Порядок формування, затвердження та ведення реєстру міжнародних, міжміських та приміських автобусних маршрутів загального користування, яким визначається механізм формування, затвердження та ведення реєстру міжнародних, міжміських та приміських автобусних маршрутів загального користування, а також Єдиного електронного реєстру автобусних маршрутів.

Порядок визначає механізм формування, затвердження та ведення реєстру міжнародних, міжміських та приміських автобусних маршрутів загального користування, а також Єдиного електронного реєстру автобусних маршрутів.

Формування, затвердження та ведення зазначеного реєстру здійснює організатор пасажирських перевезень на відповідних автобусних маршрутах загального користування. Інформацію до реєстру організатор пасажирських перевезень на відповідному автобусному маршруті загального користування вносить протягом 3 робочих днів з дати прийняття ним рішення, передбаченого п. 2.2 розд. II Порядку.

Відомості , що містяться в зазначеному реєстрі, є відкритими, загальнодоступними та оприлюднюються шляхом розміщення на офіційному веб-сайті відповідного організатора пасажирських перевезень.

Ведення Єдиного електронного реєстру та забезпечення його функціонування з метою підвищення безпеки перевезень автомобільним транспортом загального користування здійснює Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті.

Формування та ведення Єдиного електронного реєстру полягає у реєстрації та відображенні актуального стану маршрутної мережі, внесенні до неї нових, реєстрації змін до діючих, а також виключення з неї автобусних маршрутів загального користування, що здійснюється на підставі інформації, наданої організаторами пасажирських перевезень.

Відомості, що містяться в Єдиному електронному реєстрі, є відкритими, загальнодоступними та оприлюднюються шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті.

Єдиний електронний реєстр ведеться українською мовою.

(Наказ Мінінфраструктури від 20.05.13 р. № 305, чинний з дня опублікування)

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі