(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 49
  • № 48
  • № 47
  • № 46
  • № 45
  • № 44
  • № 43
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
2/25
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Грудень , 2014/№ 50

Консолідований податок на прибуток: як сплачувати з «кримською пропискою»?

Лист ДФСУ від 03.12.14 р. № 13127/7/99-99-19-02-01-17

Закон про ВЕЗ «Крим» від 12.08.14 р. № 1636-VII розписав, зокрема, правила податкової гри для материкової частини України та Криму, у тому числі на час окупації країною-агресором (Росією). Серед іншого у п. 12.3 ст. 12 Закону про ВЕЗ «Крим» є дві важливі заборони:

• платники податку на прибуток (головні підприємства, далі — ГП), які мають відокремлені підрозділи (ВП) на території ВЕЗ «Крим», і платники з місцезнаходженням на території ВЕЗ «Крим», які мають ВП на іншій території України, не можуть сплачувати податок на прибуток консолідовано*;

• з доходів, отриманих юрособами (їх ВП) у Криму, операцій та/або інших об’єктів оподаткування (у тому числі об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням) в Криму, податок на прибуток не сплачується.

* Детальніше про консолідовану сплату податку на прибуток читайте у «БТ», 2013, № 34, с. 29.

У листі, що коментується, податківці розповіли, як «дружити» з консолідованим податком на прибуток підприємств (КППП) тим, у кого, крім кримських філій, є ще й підрозділи на материковій частині України, а також тим, ГП яких знаходиться в Криму. Ми перетворили пояснення ДФСУ на зручну таблицю.

 

 

ВП на материковій території України

ВП у Криму

ГП на материковій території України

ГП сплачує КППП за своїм місцезнаходженням і місцезнаходженням «материкового» підрозділу (п. 152.4 ПКУ)

Доходи/витрати кримських ВП у розрахунку показників консолідованої «прибуткової» декларації не враховуються

ГП у Криму

ГП не може сплачувати КППП. «Материковий» ВП самостійно сплачує податок на прибуток як окремий платник податку

ВП, прописаний у Криму, не має відношення до сплати КППП

додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті