(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 39
  • № 38
  • № 37
  • № 36
  • № 35
  • № 34
  • № 33
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
9/25
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Жовтень , 2014/№ 40

«Два в одному» для держзакупівель: витяг із ЄДР може підтвердити небанкрутство

Лист Мінекономрозвитку України від 04.08.14 р. № 3302-05/26720-03

Маєте намір узяти участь у конкурсних торгах держзакупівлі? Одна з головних умов — ви не повинні бути банкрутом, інакше вам відмовлять (п. 7 ч. 1 ст. 17 Закону № 1197*). Доказ того, що ви не є банкрутом, — довідка з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (далі — довідка).

Паралельно замовник може вимагати від учасників підтвердження їх держреєстрації (ч. 2 ст. 22 Закону № 1197). Як наслідок у документації конкурсних торгів (далі — документація) з’являється вимога подати витяг з Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (далі — витяг), що містить дані стосовно перебування юридичної особи у процесі провадження у справі про банкрутство.

По суті, витяг з такими даними та довідка міститимуть ту саму інформацію щодо відсутності банкрутства. Тому замовника цілком може задовольнити один лише витяг, що підтверджуватиме і держреєстрацію, і небанкрутство.

Якщо замовник згоден, то він фіксує це в документації. А що робити, якщо незговірливий замовник вимагає і довідку, і витяг, а ви надали тільки витяг?

Мінекономрозвитку на вашому боці: якщо витяг містить інформацію про відсутність провадження у справі про банкрутство учасника, а інших підстав для відхилення пропозиції конкурсних торгів немає, таку пропозицію можна допускати до оцінки.

Будьте обережні! Формально вам можуть відмовити через невідповідність поданих документів вимогам документації (п. 3 ч. 1 ст. 29 Закону № 1197). Тому у співпраці з державою зайвий «папірець» не зашкодить.

 

* Закон України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.14 р. № 1197-VII.

держзакупівлі, витяг із ЄДР додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті