Змінився Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів

В обраному У обране
Друк
Кабінет Міністрів України, Жихарева Альфія
Бухгалтерський тиждень Жовтень, 2014/№ 42

До Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів (затверджено постановою КМУ від 13.04.11 р. № 461) унесено зміни, якими, зокрема, установлено таке:

— якщо згідно з будівельним паспортом передбачено будівництво декількох об’єктів, кожен з них може бути прийнятий в експлуатацію окремо;

— якщо будівельні роботи виконувалися на підставі повідомлення про початок їх виконання, замовник (або його уповноважена особа) має подати до Держархбуд­інспекції два примірники Декларації про готовність до експлуатації об’єкта, будівельні роботи на якому виконувалися на підставі повідомлення про початок їх виконання, форму якої наведено в оновленому додатку 7 до Порядку. Важливо: замовник зобов’язаний протягом 7 календарних днів з дня прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта письмово проінформувати про це місцевий орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування за місце­знаходженням об’єкта будівництва;

— підкориговано форму Декларації про готовність об’єкта до експлуатації (додаток 1 до Порядку). У ній (а саме — у преамбулі та п. 9) зникла згадка про будівельний паспорт.

(Постанова КМУ від 01.10.14 р. № 512, діє з дня опублікування)

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток ifactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд