(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 41
  • № 40
  • № 39
  • № 38
  • № 37
  • № 36
  • № 35
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
10/25
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Жовтень , 2014/№ 42

Змінився Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів

До Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів (затверджено постановою КМУ від 13.04.11 р. № 461) унесено зміни, якими, зокрема, установлено таке:

— якщо згідно з будівельним паспортом передбачено будівництво декількох об’єктів, кожен з них може бути прийнятий в експлуатацію окремо;

— якщо будівельні роботи виконувалися на підставі повідомлення про початок їх виконання, замовник (або його уповноважена особа) має подати до Держархбуд­інспекції два примірники Декларації про готовність до експлуатації об’єкта, будівельні роботи на якому виконувалися на підставі повідомлення про початок їх виконання, форму якої наведено в оновленому додатку 7 до Порядку. Важливо: замовник зобов’язаний протягом 7 календарних днів з дня прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта письмово проінформувати про це місцевий орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування за місце­знаходженням об’єкта будівництва;

— підкориговано форму Декларації про готовність об’єкта до експлуатації (додаток 1 до Порядку). У ній (а саме — у преамбулі та п. 9) зникла згадка про будівельний паспорт.

(Постанова КМУ від 01.10.14 р. № 512, діє з дня опублікування)

будівничі об’єкти, прийняття в експлуатацію додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті