(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 16
  • № 15
  • № 14
  • № 13
  • № 12
  • № 11
  • № 10
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
9/22
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Квітень , 2015/№ 17

«Лікарська» ставка ПДВ: головне — дотримуватись умов

Податківці роз’яснили: для того щоб до постачання та ввезення на митну територію України лікарських засобів можна було застосувати ставку ПДВ 7 % (п.п. «в» п. 193.1 ПКУ), ліки мають бути:
— дозволені для виробництва та застосування в Україні;
— унесені до Держреєстру лікарських засобів.

При цьому фіскали акцентують увагу: якщо під час постачання/ввезення ліків не дотримано хоча б однієї із зазначених умов, застосовується загальна ставка — 20 %.

Зауважимо: в абз. 1 п.п. «в» п. 193.1 ПКУ є ще одна умова: для застосування 7-відсоткової ставки — наявність у Переліку, затвердженому постановою КМУ від 03.09.14 р. № 410.

Додамо: п. 32 підрозд. 2 розд. XX ПКУ на період проведення АТО звільняє від обкладення ПДВ постачання та ввезення ліків, що використовуються для лікування поранених при проведенні АТО. Звільнення запрацює з дати набуття чинності постановою КМУ, якою будуть затверджені відповідні перелік і обсяги.

(Лист ДФСУ від 30.03.15 р. № 6490/6/99-99-19-03-0275)

ліки, ПДВ додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті