Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Календар тижня

Бухгалтерський тиждень Червень, 2015/№ 22
Друк

2 ЧЕРВНЯ (ВІВТОРОК)

Закінчується строк подання:

 • звіту про товарооборот (ф. № 1-торг, місячна) за травень 2015 року;

 • звіту про залишки та використання енергетичних матеріалів і продуктів перероблення нафти (ф. № 4-мтп, місячна) за травень 2015 року.

4 ЧЕРВНЯ (ЧЕТВЕР)

Закінчується строк подання:

 • звіту про продаж світлих нафтопродуктів і газу (ф. № 1-торг (нафтопродукти)) за травень 2015 року (у тому числі приватними підприємцями);

 • звіту про обсяг оптового товарообороту (ф. № 1-опт, місячна) за травень 2015 року;

 • термінового звіту про виробництво промислової продукції (товарів, послуг) за видами (ф. № 1-П, місячна) за травень 2015 року юрособами та фізособами-підприємцями, які займаються промисловими видами діяльності;

 • декларації про наявні обсяги цукру станом на 1 червня 2015 року;

 • звіту про перевезення вантажів і пасажирів автотранспортом (ф. № 51-авто, місячна) за січень — травень 2015 року юрособами, основним або одним із видів економічної діяльності яких є вантажні та/або пасажирські автоперевезення.

5 ЧЕРВНЯ (П’ЯТНИЦЯ)

Закінчується строк подання:

 • звіту з праці (ф. № 1-ПВ, місячна) за січень — травень 2015 року.

9 ЧЕРВНЯ (ВІВТОРОК)

Закінчується строк подання:

 • звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв за ф. № 1-ОА за травень 2015 року оптовиками (для роздробу форми звіту поки немає);

 • звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів за ф. № 1-ОТ за травень 2015 року оптовиками (для роздробу форми звіту поки немає);

 • звітів за формами № 1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту», № 2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв», № 3-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів» за травень 2015 року виробниками спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів відповідно.

12 ЧЕРВНЯ (П’ЯТНИЦЯ)

Закінчується строк подання:

 • звіту про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, за травень 2015 року.

Календарні нотатки

Сьогодні ще раз поговоримо про подання звітів роздрібними торговцями алкогольними та тютюновими виробами.

Нагадаємо: уже минуло три роки відтоді, як законодавці зобов’язали суб’єктів, які мають ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюновими виробами, нарівні з виробниками та оптовиками звітувати про обсяги «алкогольно-тютюнової» реалізації (ч. 3 ст. 16 Закону України від 19.12.95 р. № 481/95-BP). Та й досі контролери не спромоглися затвердити відповідні звітні форми (вони застрягли на проектній стадії).

Тому, як тільки вкотре підходить час їх подавати, у роздрібних торговців тютюном і алкоголем закономірно виникає запитання: чи не з’явилися ці форми?

Хочемо вас заспокоїти: ці форми не затверджені. А тому «роздрібні» торговці можуть зітхнути з полегшенням: подавати звітність з інформацією про реалізовані алкогольні та тютюнові вироби в роздрібній мережі поки що не потрібно.

З цим погоджуються і податківці в консультації з категорії 115.05 ЗІР ДФСУ. Але якщо контролери нарешті надумають і таки затвердять таку звітність, то про це ми вас одразу своєчасно повідомимо на сторінках нашого видання.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі