(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
11/27
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Травень , 2015/№ 18-19

Вода для госппотреб: ренту платити потрібно

http://tinyurl.com/y5kxf3u8
Пункт 255.2 ПКУ звільняє від сплати рентної плати за спецводокористування, зокрема, юросіб і ФОП, платників єдиного податку, які використовують воду для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб.

Водночас у дозволах на спецводокористування зустрічається таке формулювання мети використання води, як «господарсько-питні потреби».

Тож якщо ви використовували воду для господарських потреб, то ренту за спецводокористування доведеться сплачувати. Водночас, навіть якщо в дозволі йдеться про господарські потреби, але фактично вода використовується для власних питних і санітарно-гігієнічних потреб (не господарських) — сплачувати ренту не потрібно.

(Лист ДФСУ від 03.03.15 р. № 4466/6/99-99-15-04-01-15)

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
спецводокористування, рентна плата додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті