(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 18-19
  • № 17
  • № 16
  • № 15
  • № 14
  • № 13
  • № 12
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
14/29
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Травень , 2015/№ 20

Облік банківських рахунків платників податків: мовчання податківців — знак згоди

Законодавці підкоригували ст. 69 ПКУ, яка регулює правила відкриття рахунків платника податків у банках або інших фінустановах.

Як і раніше, податкові органи повинні взяти на облік відкритий фінустановою рахунок платника податків або відмовити із зазначенням причини. Зробити це контролери повинні не пізніше наступного робочого дня з дня отримання повідомлення від банку про відкриття рахунка. До речі, тепер банки надсилатимуть таке повідомлення відразу ж у день відкриття/закриття рахунка.

Важлива новація: якщо в зазначений строк контролери не направили повідомлення про відмову, то рахунок вважається узятим на облік за мовчазною згодою. Момент узяття на облік — час і дата отримання фінустановою повідомлення (квитанції) контролюючого органу про підтвердження прийняття повідомлення в опрацювання. У такому разі ця дата буде датою початку витратних операцій з рахунка платника податків.

(Закон України від 21.04.15 р. № 344-VIII, діє з 14.05.15 р.)

банківський рахунок додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті