«Святкові» перенесення на 2016 рік: КМУ рекомендує

В обраному У обране
Друк
Катерина ЖИЛЕНКО, Дар’я КРАВЧЕНКО, Сергій ДЕЦЮРА
Бухгалтерський тиждень Листопад, 2015/№ 47
Розпорядження КМУ від 11.11.15 р. № 1155-р

Кабмін традиційно оприлюднив текст рекомендацій щодо перенесення робочих днів на свята 2016 року. Отже, уряд рекомендує перенести робочі дні:

• п’ятницю 8 січня — на суботу 16 січня;

• понеділок 7 березня — на суботу 12 березня;

• понеділок 27 червня — на суботу 2 липня.

Зверніть увагу! Наведене перенесення робочих днів має лише рекомендаційний характер і стосується працівників підприємств, установ та організацій, яким встановлений 5-денний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю. Як завжди, виняток становлять працівники органів ПФУ, УДППЗ «Укрпошта», Держказначейства і банків. До того ж спецрежим роботи банків у зазначені святкові дні визначить Нацбанк.

Нагадаємо, що в ідеалі своє розпорядження КМУ повинен був затвердити не пізніше кінця жовтня, щоб за правилами ст. 67 КЗпП роботодавці могли видати наказ про перенесення робочих днів за кабмінівськими рекомендаціями за 2 місяці до перенесення новорічних святкових днів.

Роботодавці, майте на увазі: рішення щодо перенесення робочих днів змінює графік роботи підприємства та норму тривалості робочого часу в місяцях, в яких запроваджено перенесення, але не зменшує тривалість робочого часу протягом року, фонд зарплати, обсяги виробництва, надходжень бюджетних коштів тощо. Детальніше про те, як оформити перенесення та на що ще воно вплине, довідаєтеся на с. 38.

Розпорядження діє з 11.11.15 р.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити