ФОП і мобілізовані: суд «за» компенсацію

В обраному У обране
Друк
Жиленко Катерина, Децюра Сергій
Бухгалтерський тиждень Вересень, 2015/№ 39
Постанова Київського апеляційного адміністративного суду України у справі від 11.08.15 р. № 739/716/15-а

«Лед тронулся, господа присяжные заседатели!» Суди стають на бік роботодавців-підприємців, які претендують на компенсацію середнього заробітку, виплаченого мобілізованим працівникам.

Щоправда, це тільки апеляційний суд, і є ймовірність, що на шляху до Верховного Суду України діло повернеться інакше. Але поки можна тішитися.

Отже, Мінсоцполітики наполягає на тому, що фізособи-підприємці, які виплачують своїм мобілізованим працівникам збережений середній заробіток, не мають права на отримання компенсації з бюджету (лист від 16.06.15 р. № 325/13/155-15 // «БТ», 2015, № 27, с. 8; № 38, с. 30).

Усе доволі просто: у  ч. 3 ст. 119 КЗпП згадуються тільки працівники підприємств, установ, організацій будь-якої форми власності. Відповідно під цю статтю прописаний і  Порядок № 105**, в якому також ідеться лише про підприємства, установи, організації.

** Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, затверджений постановою КМУ від 04.03.15 р. № 105.

Однак суди не визнають такої несправедливості. Апеляційний суд і його попередник (адмінсуд першої інстанції) зазначають, що ні ст. 119 КЗпП, ні Порядок № 105 не містять жодних застережень щодо непоширення норми на ФОП та осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах.

Висновок суду: ФОП зобов’язані виплачувати мобілізованим працівникам середній заробіток і мають право на отримання компенсації цих виплат з державного бюджету.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити