Реструктуризація держборгу: податкові наслідки

В обраному У обране
Друк
Жиленко Катерина
Бухгалтерський тиждень Вересень, 2015/№ 39
Законодавці видали декілька законів, спрямованих на реструктуризацію державного боргу та гарантованого державою боргу. Запроваджується новий механізм держпозик — державний дериватив у вигляді цінного паперу, який розміщуватиметься державою на міжнародних фондових ринках і підтверджуватиме зобов’язання України здійснити виплати його власнику в разі досягнення певних показників ВВП України.

Це «зачепило» й податкове законодавство.

Так, фінрезультат до оподаткування зменшується на суму доходів платників податків — боржників (позичальників) за зовнішніми кредитами під державні гарантії, які обслуговуються та погашаються за рахунок коштів держбюджету. Фінрезультат збільшується на суму витрат таких платників податків при списанні безнадійної дебіторської заборгованості за поставлені товари (роботи, послуги), які оплачують за рахунок держбюджету. Таке збільшення витрат не має перевищувати доходи за зазначеними вище кредитами.

Не обкладаються доходи нерезидентів з джерелом походження з України від розміщення державних деривативів і доходи, що виплачуються за державними деривативами ( пп. 36 і 37 підрозд. 4 розд. ХХ ПКУ).

(Закон України від 17.09.15 р. № 702-VIII, діє з 20.09.15 р.)

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити