(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 33
  • № 32
  • № 31
  • № 30
  • № 29
  • № 27-28
  • № 26
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
10/25
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Серпень , 2016/№ 34-35

Трудову книжку оформляє і фізособа-підприємець

Мінсоцполітики заявляє, що працівнику, який приступає до роботи вперше, трудова книжка може заводитися не тільки юридичною особою, а й фізособою-підприємцем.

Це твердження, на їх думку, не порушує вимог п. 2.12 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту та Мінсоцзахисту від 29.07.93 р. № 58. У ньому, як ви пам’ятаєте, говориться про те, що першу сторінку трудової книжки (на якій вказуються відомості про працівника) має підписати особа, відповідальна за видачу трудових книжок, і після цього поставити печатку підприємства (або печатку відділу кадрів), на якому вперше заповнюється трудова книжка. Річ у тім, що фізособа-підприємець виступає роботодавцем, а отже, має повне право заповнити першу сторінку трудової книжки і поставити печатку у разі її наявності.

(Лист Мінсоцполітики від 29.06.16 р. № 3475/0/10-16/06)

трудова книжка додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті