(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 48
  • № 47
  • № 46
  • № 45
  • № 44
  • № 42-43
  • № 41
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
10/24
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Грудень , 2016/№ 49

Держреєстрація декомунізаційних змін без адмінзбору!

Мін’юст наголосив, що адміністративний збір за проведення державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, фізособу-підприємця та громадське формування, що не має статусу юрособи, у тому числі змін до установчих документів, не стягується, якщо внесення таких змін пов’язано з приведенням їх у відповідність до законів України у строк, визначений цими законами ( ст. 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» від 15.05.03 р. № 755-IV).

Суб’єкти господарювання, які проводять держреєстрацію змін у зв’язку із зміною назви (перейменуванням) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об’єктів топоніміки населених пунктів, діють відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.15 р. № 317-VIII. У зв’язку з цим за внесення таких змін адмінзбір вони сплачувати не повинні.

(Лист Мін’юсту від 17.11.16 р. № 40211/34053-0-33-16/8)

декомунізаційні зміни, державна реєстрація, адміністративний збір додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті