(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 48
  • № 47
  • № 46
  • № 45
  • № 44
  • № 42-43
  • № 41
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
21/24
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Грудень , 2016/№ 49

Коли заповнювати додатки Д5 та Д7 до ПДВ-декларації

Які додатки необхідно подавати до контролюючого органу при заповненні рядків 4.1 або 4.2 податкової декларації з ПДВ?

У ряд. 4.1 декларації з ПДВ вказується сума податкового зобов’язання, нарахована протягом звітного періоду відповідно до п. 198.5 та п. 199.1 ПКУ, за операціями, що оподатковуються за основною ставкою (пп. 5 п. 3 розд. V Порядку заповнення та подання податкової декларації з податку на додану вартість, затвердженого наказом Мінфіну від 28.01.16 р. № 21).

У ряд. 4.2 декларації вказується сума податкового зобов’язання, нарахована протягом звітного періоду відповідно до пп. 198.5 та 199.1 ПКУ, за операціями, що оподатковуються за ставкою 7 %.

При заповненні ряд. 4.1 та/або 4.2 декларації обов’язковим є подання «Розшифровок податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)» (додаток Д5) та «Розрахунку (перерахунку) частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях (Д7)» (додаток Д7) до декларації.

Разом з тим, за посиланням «*» до таблиць додатка Д7 передбачено його подання лише за наявності підстав для застосування ст. 199 ПКУ:

• у першому звітному періоді, в якому виникли оподатковувані та неоподатковувані операції;

• в останньому та першому звітному періоді року.

Таким чином, при заповненні ряд. 4.1 та/або 4.2 декларації обов’язковим є подання додатка Д5.

Подання додатка Д7, за наявності підстав для застосування ст. 199 ПКУ, є обов’язковим у першому звітному періоді, в якому виникли оподатковувані та неоподатковувані операції, в останньому звітному періоді року та першому звітному періоді року.

У разі нарахування податкових зобов’язань тільки відповідно до вимог п. 198.5 ПКУ додаток Д7 не подається.

За матеріалами ЗІР ДФСУ, категорія 101.20

декларація з ПДВ, додаток Д5, додаток Д7 додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті