(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 51
  • № 50
  • № 49
  • № 48
  • № 47
  • № 46
  • № 45
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
19/20
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Грудень , 2016/№ 52

Податкова накладна не зареєстрована в ЄРПН постачальником — п. 198.5 ПКУ не працює

Чи потрібно нараховувати податкові зобов’язання (ПЗ) за придбаними товарами/послугами, які використовуються в неоподатковуваних операціях, якщо податкову накладну (ПН) від постачальника не включено до складу податкового кредиту (ПК) у звітному періоді у зв’язку з тим, що вона не зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН)?
Зареєструйтесь

для того, щоб читати статтю повністю.

Зареєструватися

Вже зареєстровані? Увійти з паролем

податкова накладна, реєстрація в ЄРПН, постачальник, податкові зобов’язання, придбання товарів, придбання послуг, неоподатковувані операції, податковий кредит додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті