(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 8
  • № 7
  • № 6
  • № 5
  • № 4
  • № 3
  • № 1-2
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
9/31
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Лютий , 2016/№ 9

ТЦУ: курсові різниці та проценти

Податківці зробили два корисні висновки щодо застосування трансфертного ціноутворення (ТЦУ):

• по-перше, дохід від операційної і неопераційної курсової різниці враховується для обчислення річного доходу платника податків від будь-якої діяльності для цілей ТЦУ і не враховується для обчислення обсягу (5 млн грн.) господарських операцій з кожним контрагентом;

• по-друге, якщо господарські операції з нарахування процентів на користь пов’язаної особи — нерезидента відповідають умовам, визначеним п.п. 39.2.1.7 ПКУ, такі операції визнаються контрольованими незалежно від їх відображення при формуванні податкових різниць відповідно до ст. 140 ПКУ.

(Лист ДФСУ від 10.02.16 р. № 2716/6/99-99-19-02-02-15)

ТЦУ, курсові різниці, проценти додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті