Оптовий і роздрібний продаж алкоголю

В обраному У обране
Друк
Бухгалтерський тиждень Липень, 2016/№ 30
Яким чином заповнюються звіти за ф. № 1-ОА та ф. № 1-РА, якщо суб’єкт господарювання купує алкогольні напої як оптовий покупець, а продає їх оптом та вроздріб на підставі відповідних ліцензій?

Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (далі — Звіт за ф. № 1-ОА) подають суб’єкти господарювання, які одержали ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями, до органів ДФСУ за основним місцем обліку в електронній формі.

Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (далі — Звіт за ф. № 1-РА) подають суб’єкти господарювання, які одержали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, до органів ДФСУ за основним місцем обліку в електронній формі.

Якщо у підприємства є ліцензії і на оптову, і на роздрібну торгівлю, то воно має подавати обидва звіти. При цьому у випадку придбання алкогольних напоїв як оптовий покупець, а реалізації їх як оптом, так і вроздріб, ці звіти заповнюють так:

• у гр. 9 розділу І Звіту за ф. № 1-ОА відображаються операції, які були здійснені за звітний місяць відповідно до зазначених ліцензій, в тому числі передача у власну роздрібну мережу. У розд. III «Перелік контрагентів, яким здійснювалася реалізація алкогольних напоїв» Звіту за ф. № 1-ОА вказують усіх контрагентів, зокрема дані власної роздрібної мережі;

• у гр. 4 Звіту за ф. № 1-РА суб’єкт господарювання, який здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями, відображає обсяг придбання алкогольних напоїв усього за звітний період, зокрема від власної оптової мережі.

Звіти за ф. № 1-ОА та ф. № 1-РА подаються щомісячно, протягом дії відповідної ліцензії, навіть якщо не здійснювався рух алкогольних напоїв та на залишках не було продукції.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити