РРО, які передають лише фіскальні звітні чеки, — поза грою! Новий Держреєстр РРО

В обраному У обране
Друк
Жиленко Катерина, Кравченко Дар’я, Децюра Сергій
Бухгалтерський тиждень Червень, 2016/№ 26

Наказом, що коментується, ДФСУ затвердила нову редакцію Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій (Держреєстр РРО). Його попередник, який був затверджений наказом ДФСУ від 01.04.16 р. № 271 («БТ», 2016, № 15, с. 8), втратив чинність.

У розділі І оновленого Держреєстру РРО (тут «прописані» апарати, дозволені до первинної реєстрації):

1) РРО, строк первинної реєстрації яких мав закінчитися 25.03.16 р. та 06.06.16 р., було продовжено до 25.05.19 р. та 18.05.19 р. відповідно;

2) тепер біля назви кожного заявника та виробника РРО вказано його код ЄДРПОУ;

3) з’явилися нові моделі РРО:

• два портативні електронні контрольно-касові апарати ВІКІНГ-A70 і ВІКІНГ-A80 та електронний контрольно-касовий реєстратор ІКС-Е07, які можна використовувати у торгівлі, громадському харчуванні та сфері послуг;

• спеціалізований електронний контрольно-касовий реєстратор операцій з купівлі-продажу іноземної валюти КСТ-В1;

4) у спеціалізованого електронного контрольно-касового апарата для АЗС ІКС-СА100 та ІКС-СА110.810 з’явилися нові версії програмного забезпечення ЕП-14 та ЕП-13 відповідно.

Також приведено у відповідність до діючих норм розділ II Держреєстру РРО (апарати, що не підлягають первинній реєстрації, але які можна використовувати до закінчення їх строку експлуатації). Виключено РРО із «застарілими» версіями програмного забезпечення, які давали змогу передавати контролерам лише фіскальні звітні чеки. Використовувати ці РРО з «ліквідованими» версіями програмного забезпечення тепер не можна.

Наказ діє з 16.06.16 р.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити