Перереєстрація через декомунізацію: є надія на безоплатність Перейменування об’єктів топоніміки у межах декомунізації «напружило» багатьох. Зокрема, тому, що держоргани вимагають унести зміни до відомостей про суб’єктів господарювання, розміщених в Єдиному держреєстрі юросіб, фізосіб-підприємців і громадських формувань. А процедура ця платна: справляється адміністративний збір у розмірі 0,3 мінзарплати (з юросіб) і 0,1 мінзарплати (з ФОПів).
Податковий кредит без податкової накладної: чи діє правило «365 днів» Приділяючи увагу проблемам формування податкового кредиту, найчастіше ми зосереджуємося на податковій накладній. Але, почекайте! Крім зазначеного документа, є й такі, «вхідний» ПДВ за якими також можна включити до податкового кредиту. І серед них не лише розрахунок коригування, а й митні декларації, транспортні квитки, касові чеки, бухдовідки тощо. Звичайно, такі документи мають і свої особливості. Але сьогодні ми обговоримо лише одну з них — можливість використовувати правило «365 календарних днів» при формуванні ПК за такими документами. Поїхали!
Допомагаємо у скрутну хвилину — надаємо позику працівнику Життя — штука складна, а головне — складно передбачувана. Сьогодні начебто все «в шоколаді», а завтра — бац! — двох-трьох тисяч (десятків тисяч) для щастя не вистачає. Можна звернутися з проханням позичити грошей до родичів-друзів. Але як бути, якщо і в них у кишенях не густо? Може, кредит у банку? Теж не варіант. Адже віддавати, найімовірніше, доведеться з відсотками. То де ж вихід? Він може бути там, де ви працюєте! Якщо роботодавець не жадібний і має вільні гроші, можна умовити його надати вам позику. Роботодавець згоден? Тоді про переваги цього варіанта вирішення ваших грошових проблем ми зараз і поговоримо.
Перейменували вулицю — пройдіть ПДВ-перереєстрацію Чи потрібно платнику ПДВ проходити перереєстрацію та подавати до контролюючого органу реєстраційну заяву за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація», у разі якщо відбулося перейменування назви вулиць, міст, змінилися поштові індекси тощо?
ПДВ-реєстрація туроператора — обчислюємо винагороду Як для туроператора та турагента правильно розрахувати встановлений для реєстрації платником ПДВ обсяг операцій з постачання туристичних продуктів (туристичних послуг)?
Відмовляємося від коригувань через уточненку Чи може платник після подання декларації з податку на прибуток (ПНП) з незаповненою інформацією щодо наявності прийнятого рішення про незастосування коригувань фінрезультату до оподаткування на податкові різниці використати право про незастосування коригувань фінрезультату шляхом подання уточнюючого розрахунку?