(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 17
  • № 16
  • № 15
  • № 14
  • № 13
  • № 12
  • № 10-11
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
14/27
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Травень , 2016/№ 18-19

Держоргани і ОМС списують будинки з балансу

Законодавці давно наказали Кабміну розробити порядок списання з балансу міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, державними підприємствами та органами місцевого самоврядування (ОМС) багатоквартирних будинків, в яких розташовані приміщення приватної та інших форм власності (п. 6 ст. 13 Закону України від 14.05.15 р. № 417-VIII). І, нарешті, це завдання виконано.

У документі детально описана процедура списання (порядок створення комісії і терміни).

У разі коли у списаному з балансу багатоквартирному будинку окремі квартири та/або нежитлові приміщення не перебувають у приватній власності та право державної або комунальної власності на них не зареєстроване, такі квартири та/або нежитлові приміщення приймаються на баланс балансоутримувача, а право власності на них реєструється в установленому законом порядку.

Нагадаємо, що до 01.07.16 р. співвласники багатоквартирних будинків повинні визначитися з формою управління будинком. Одним з варіантів може бути створення ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків). Детальніше про це читайте у статті «Хто в домі хазяїн»: особливості роботи ОСББ» // «БТ», 2016, № 15, с. 13.

(Постанова КМУ від 20.04.16 р. № 301, діє з дня опублікування)

списання з балансу додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті