(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 47
  • № 46
  • № 45
  • № 44
  • № 42-43
  • № 41
  • № 40
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
13/29
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Листопад , 2016/№ 48

Коли можуть відключити світло

ВГСУ постановив: якщо суб’єкт господарювання не сплачує рахунки, виставлені на оплату авансових платежів за електроенергію, яка буде спожита в майбутньому, то енергопостачальник не має права обмежити чи припинити постачання електроенергії.

Пояснюється це тим, що відповідно до ч. 1 ст. 275 ГКУ за договором електропостачання споживач зобов’язаний оплатити саме прийняту електроенергію.

Якщо ж ви взагалі не сплачуєте або сплачуєте не в повному розмірі рахунки за фактично спожиту електроенергію, то енергопостачальник має повне право обмежити чи припинити постачання вам електроенергії.

(Постанова ВГСУ від 09.11.16 р. у справі № 904/1181/16)

електроенергія, енергопостачальник, припинення постачання, авансові платежі додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті