Як заповнити КОРО при розрахунках через термінал

В обраному У обране
Друк
Бухгалтерський тиждень Жовтень, 2016/№ 42-43
Яким чином заповнюється Книга обліку розрахункових операцій (КОРО), яка зареєстрована на РРО, при здійсненні безготівкових розрахунків з використанням POS-термінала?

У разі застосування при проведенні розрахунків з використанням електронного платіжного засобу (платіжної картки) платіжного термінала, з’єднаного або поєднаного з РРО, касовий чек повинен додатково містити такі обов’язкові реквізити (п. 6 розд. II Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Мінфіну від 21.01.16 р. № 13), зокрема:

• реквізити електронного платіжного засобу (платіжної картки) (допустимі правилами безпеки платіжної системи), перед якими друкуються великі літери «ЕПЗ»;

• підпис касира та підпис держателя електронного платіжного засобу (платіжної картки) (якщо це передбачено правилами платіжної системи) в окремих рядках, перед якими друкуються відповідно написи «Касир» та «Держатель ЕПЗ».

Враховуючи це, у п. 8 гл. 4 розд. II Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.16 р. № 547, передбачено, що за бажанням суб’єкта господарювання у гр. 5 — 10 розд. 2 КОРО, зареєстрованої на РРО, можна створювати додаткові графи для зазначення сум розрахунків, суми ПДВ, суми акцизного податку або іншого податку (збору) та виданих при поверненні товару коштів, які отримані (видані) з використанням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо. Крім того, у цьому розділі КОРО на РРО або в КОРО на господиницю можна виконувати додаткові записи, що підсумовують дані за розрахунками за день чи за місяць.

За матеріалами ЗІР ДФСУ, категорія 109.09

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити