Вийшов з ладу РРО? Подайте Довідку про використані РК

В обраному У обране
Друк
Бухгалтерський тиждень Вересень, 2016/№ 36
Чи необхідно подавати Довідку про використані розрахункові книжки (РК), які використовувалися у період виходу з ладу РРО або у разі тимчасового відключення електроенергії?

У разі виходу з ладу РРО або відключення електроенергії суб’єкт господарювання зобов’язаний використовувати книгу обліку розрахункових операцій (КОРО), здійснюючи в ній записи щодо обліку розрахункових квитанцій (п. 6 гл. 4 розд. II Порядку № 547*).

* Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затверджений наказом Мінфіну від 14.06.16 р. № 547.

Згідно з Порядком № 13** щодо всіх КОРО, що зареєстровані на господарську одиницю та які ведуться разом з РК у випадках, визначених Законом про РРО, суб’єкт господарювання зобов’язаний подавати звітність.

** Порядок подання звітності, пов’язаної з використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), затверджений наказом Мінфіну від 21.01.16 р. № 13.

У складі Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма № ЗВР-1) та Довідки про використані розрахункові книжки до органу ДФС за місцем реєстрації РК подається і звітність, пов’язана з використанням розрахункових квитанцій.

Форму Довідки наведено в додатку до Порядку № 13.

Висновок: при використанні розрахункових квитанцій на період виходу з ладу РРО або у разі тимчасового відключення електроенергії суб’єкти господарювання зобов’язані подавати Довідку про використані розрахункові книжки до контролюючих органів.

За матеріалами ЗІР ДФСУ, категорія 109.09

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити