(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
24/26
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Серпень , 2017/№ 32

Уточнюючий додаток ДС9 і розмір агродотації

http://tinyurl.com/y5bwn5kh
Який порядок виправлення помилок у додатку ДС9 до ПДВ-декларації?

За загальним правилом у разі виправлення помилок у рядках поданої раніше декларації, до яких повинні додаватися додатки, до уточнюючого розрахунку повинні бути додані відповідні додатки, що містять інформацію щодо уточнених показників (п. 3 розд. IV Порядку заповнення та подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Мінфіну від 28.01.16 р. № 21).

З метою виправлення помилки у додатку до ПДВ-декларації платнику потрібно подати уточнюючий розрахунок і до нього додати «уточнюючий» додаток.

Отже, виправлення помилок у додатку ДС9 провадиться шляхом подання уточнюючого розрахунку, до якого додається такий додаток з уточненими показниками.

При цьому якщо товаровиробник після отримання бюджетної дотації за відповідний звітний період (місяць) подав уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, що призвело до зменшення суми податкових зобов’язань за звітний період, пропорційно яким здійснена бюджетна дотація за такий звітний період, на суму надміру виплаченої бюджетної дотації зменшується бюджетна дотація такого товаровиробника у наступних звітних періодах.

Якщо товаровиробник після отримання бюджетної дотації за відповідний звітний період (місяць) подав уточнюючий розрахунок, що призвело до збільшення суми податкових зобов’язань за звітний період, пропорційно яким здійснена бюджетна дотація за такий звітний період, сума виплаченої бюджетної дотації не перераховується.

За матеріалами ЗІР ДФСУ, категорія 101.24

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
додаток ДС9, ПДВ-декларація, виправлення помилок, бюджетна дотація додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті