Календар тижня

В обраному У обране
Друк
Бухгалтерський тиждень Грудень, 2017/№ 49

7 ГРУДНЯ (ЧЕТВЕР)

Закінчується строк подання:

  • звіту з праці (ф. № 1-ПВ, місячна) за листопад 2017 року.

8 ГРУДНЯ (П’ЯТНИЦЯ)

Закінчується строк подання:

  • звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (ф. № 1-ОА) за листопад 2017 року;
  • звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі (ф. № 1-ОТ) за листопад 2017 року;
  • звітів за формами № 1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту», № 2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв», № 3-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів» за листопад 2017 року виробниками спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів відповідно.

15 ГРУДНЯ (П’ЯТНИЦЯ)

Закінчується строк подання:

  • звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (ЗВР-1) і Довідки про використані розрахункові книжки за листопад 2017 року;
  • заяви про перехід з I кварталу 2018 року на сплату ЄП діючими юрособами та підприємцями. До заяви потрібно додати Розрахунок доходу за попередній календарний рік за встановленою формою. Якщо мова йде про суб’єкта, який бажає перейти до групи 3 ЄП на ставку з ПДВ (3 %), то в цей самий строк потрібно подати заяву на ПДВ-реєстрацію;
  • заяви про добровільну зміну групи платників ЄП (у тому числі про перехід зі ставки ЄП без ПДВ на ставку ЄП з ПДВ і навпаки). Якщо мова йде про перехід на ставку ЄП з ПДВ, то в цей самий строк подається заява на ПДВ-реєстрацію.

Календарні нотатки

Сьогодні нагадаємо правила заповнення та подання звіту за формою № 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі».

Цей звіт подають суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, які одержали ліцензію на право оптової торгівлі алкогольними напоями. Причому тільки засобами електронного зв’язку, тобто в електронній формі. Щоб продати такий звіт, оптовий торговець алкогольних напоїв має накласти на звіт електронний цифровий підпис, оформлений у порядку, визначеному законодавством для податкової звітності.

Звіт оптові реалізатори алкоголю складають окремо за кожен місяць та подають до 10 числа місяця, що настає за звітним, до органів ДФС за основним місцем обліку суб’єкта господарювання.

Увага! У разі якщо суб’єкт господарювання має у своєму складі структурні одиниці, які не є юридичними особами, звіт заповнюється в цілому щодо підприємства з урахуванням усіх структурних одиниць.

Звіт складається з трьох розділів. У розділі I звіту оптовий постачальник алкоголю зазначає обсяги придбання та реалізації (тобто інформацію про обіг) алкогольних напоїв в розрізі окремих видів алкоголю.

У розділах II та III цього звіту наводиться перелік контрагентів, у яких було придбано або яким реалізовано алкогольні напої.

Одиницею виміру, яка застосовується при складанні звіту, є тисяча декалітрів (тис. дал), тобто 10000 літрів. У зв’язку з цим податківці наполягають на тому (див. лист ДФСУ від 29.04.16 р. № 15535/7/99-99-12-01-01-17 та категорія 115.02 ЗІР ДФСУ), що у трьох розділах звіту (кожен розділ оформляється на окремому аркуші) дані округлюють до 6 знаків після коми. Таке округлення проводять у графах 3 — 12 розділу I та у графі 7 розділів II і III.

Наприклад, одна пляшка ємністю 0,5 л відображається як 0,000050 тис. дал.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити