Календар тижня

Бухгалтерський тиждень Грудень, 2017/№ 50
В обраному У обране
Друк

15 ГРУДНЯ (П’ЯТНИЦЯ)

Закінчується строк подання:

 • звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (ЗВР-1) і Довідки про використані розрахункові книжки за листопад 2017 року;
 • заяви про перехід з I кварталу 2018 року на сплату ЄП діючими юрособами та підприємцями. До заяви потрібно додати Розрахунок доходу за попередній календарний рік за встановленою формою. Якщо йдеться про суб’єкта, який бажає перейти до групи 3 ЄП на ставку з ПДВ (3 %), то в цей же строк потрібно подати заяву на ПДВ-реєстрацію;
 • заяви про добровільну зміну групи платників ЄП (у тому числі про перехід зі ставки ЄП без ПДВ на ставку ЄП з ПДВ і навпаки). Якщо йдеться про перехід на ставку ЄП з ПДВ, то в цей же строк подається заява на ПДВ-реєстрацію.

20 ГРУДНЯ (СЕРЕДА)

Закінчується строк сплати:

 • авансового внеску з ЄП за грудень 2017 року ФОП груп 1 і 2;
 • сум ЄСВ з нарахованого, але не виплаченого доходу за листопад 2017 року (крім гірничих підприємств).

Закінчується строк подання:

 • податкової декларації з ПДВ за листопад 2017 року платниками-«місячниками»;
 • податкової декларації з плати за землю (земельного податку та/або орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності) за листопад 2017 року тими платниками, які подають таку декларацію щомісяця без складання річної декларації з плати за землю;
 • звіту про суми нарахованої зарплати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (ф. № Д4, додаток 4 до Порядку від 14.04.15 р. № 435) за листопад 2017 року;
 • декларації акцизного податку за листопад 2017 року;
 • розрахунку з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України (додаток 4) за листопад 2017 року;
 • заяви про застосування спрощеної системи оподаткування за підставою «Внесення змін до свідоцтва платника єдиного податку» платниками ЄП з груп 1 і 2 (підприємці), в яких у листопаді змінилися: податкова адреса / місце провадження господарської діяльності / види господарської діяльності.

21 ГРУДНЯ (ЧЕТВЕР)

Закінчується строк подання:

 • заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування особами, які бажають відмовитися від роботи на ЄП з I кварталу 2018 року.

Календарні нотатки

Детальну інформацію про порядок переходу на ЄП ви знайдете у Шпаргалці бухгалтера «Єдиний податок: правила переходу та основи роботи» // «БТ», 2017, № 49, с. 21.

Для тих, хто, навпаки, вирішив з 01.01.18 р. відмовитись від спрощеної системи, нагадаємо, що вони мають подати Заяву, форма якої затверджена наказом Мінфіну від 20.12.11 р. № 1675, до органу ДФСУ не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (тобто не пізніше 21 грудня).

Заяву подаєте або:

1) особисто чи через уповноважену на це особу;

2) надсилаєте поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

Також ПКУ передбачено подання заяви в електронній формі з накладанням ЕЦП. Але на сьогодні можливість подання заяви в такий спосіб не реалізована (категорії 107.12 та 108.01.01 ЗІР ДФСУ)

Увага! Якщо ви не були платником ПДВ, то при переході на загальну систему вам, можливо, доведеться зареєструватися платником ПДВ (якщо сума оподатковуваних ПДВ поставок товарів/послуг за останні 12 календарних місяців перевищує 1 млн грн.). Для цього не пізніше 10 числа місяця, в якому здійснено перехід на загальну систему (не пізніше 10.01.18 р.), слід подати Заяву на ПДВ-реєстрацію за формою № 1-ПДВ.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд