(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
5/19
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Січень , 2017/№ 1-2

Перевірки податківців потрапили у сферу дії Закону про держнагляд

http://tinyurl.com/y34lr7a9

Законом, що коментується, внесено зміни до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.07 р. № 877-V (далі — Закон № 877). Ці зміни «удосконалюють» порядок проведення контролюючих заходів, зокрема і податківцями.

Справа в тому, що відтепер дія Закону № 877 поширюється і на відносини, які виникають під час здійснення заходів контролю органами ДФСУ. Така вимога не стосується тільки відносин, що виникають під час здійснення заходів валютного контролю та митного контролю на кордоні.

Про те, що ДФСУ, проводячи свої перевірки, має враховувати вимоги Закону № 877, тепер прямо вказано у ст. 2 цього Закону. Однак при цьому згадується, що особливості, визначені профільними законами (для ДФСУ — це ПКУ), теж потрібно врахувати. Яким чином контролери будуть поєднувати вимоги Закону № 877 та ПКУ, покаже час.

До відома! Крім податківців, відтепер дотримуватися положень Закону № 877 мають також і інші органи влади. Їх перелік шукайте в оновленій ст. 2 цього Закону.

Детально про вплив положень Закону № 877 на порядок проведення перевірок ДФСУ читайте в наступних номерах.

Крім вищезгаданих змін, також запроваджується інтегрована автоматизована система державного нагляду (контролю), доступ до якої буде надано всім суб’єктам господарювання через мережу Інтернет.

Закон, що коментується, чинний з 01.01.17 р.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
державний нагляд, господарська діяльність, державний контроль, податкові перевірки, валютний контроль, митний контроль, інтегрована автоматизована система держнагляду додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті