(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 26
  • № 25
  • № 24
  • № 23
  • № 22
  • № 21
  • № 19-20
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
3/28
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Липень , 2017/№ 27-28

Сплата ПДВ за уточнюючим розрахунком збільшує реєстраційний ліміт

Лист ГУ ДФС у м. Київ від 13.06.17 р. № 605/ІПК/10/26-15-12-01-18

У листі, що коментується, столичні податківці розповіли про те, як у 2017 році сплата ПДВ за уточнюючим розрахунком (УР) вплине на розмір реєстраційного ліміту (РЛ) платника ПДВ.

Нагадаємо: збільшити РЛ (через складову ΣПопРах) можуть кошти, які надходять на ПДВ-рахунок (п. 2001.3 ПКУ):

• з власного поточного рахунку з метою збільшення розміру РЛ;

• з власного поточного рахунку для сплати до бюджету погоджених податкових зобов’язань з ПДВ (тобто згідно з поданою ПДВ-декларацією);

• з рахунків платників, відкритих у Казначействі платникам, що постачають комунальні послуги, для проведення розрахунків з погашення заборгованості з податку за рахунок субвенцій з держбюджету.

Що стосується УР, то до 01.01.17 р. подання такого документа на розмір РЛ платника ПДВ не впливала.

Адже згідно з п. 25 Порядку № 569* розрахунки з бюджетом у зв’язку з поданням УР (як, до речі, і ПЗ, донарахованих у ході перевірки, штрафних санкцій і пені) платники ПДВ проводили з поточного рахунку безпосередньо до бюджету, тобто минувши ПДВ-рахунок.

* Порядок електронного адміністрування податку на додану вартість, затверджений постановою КМУ від 16.10.14 р. № 569.

Тому не можна було у 2016 році збільшити РЛ на суму сплачених ПЗ з УР з поточного рахунку до відповідного бюджету.

З 01.01.17 р. ДФСУ отримала право направляти Казначейству (п. 2001.6 ПКУ):

• реєстри — для перерахування ПДВ до бюджету в разі подання платником податків УР до ПДВ-декларацій;

• коригуючі реєстри — для уточнення інформації, вказаної в раніше надісланих реєстрах.

Разом з цим платники ПДВ з 01.01.17 р. зобов’язані, подаючи УР, платити ПЗ не безпосередньо до бюджету, а на ПДВ-рахунок. Тобто на суму такого поповнення буде збільшено РЛ. Навіть якщо уточнюються періоди попередніх років.

ПДВ, уточнюючий розрахунок, реєстраційний ліміт додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті