Компенсація за придбану сільгосптехніку

В обраному У обране
Друк
Децюра Сергій
Бухгалтерський тиждень Червень, 2017/№ 24
На 2017 рік у Держбюджеті закладено кошти на часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Порядок надання такої компенсації Кабмін затвердив ще на початку березня 2017 року.

Щоб цей порядок запрацював, Мінагрополітики мав затвердити форму заявки, яку подають аграрії до державного банку для отримання такої компенсації.

Нарешті Мінагрополітики затвердило форму № 1 «Заявка для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва». Отже, аграріям включили «зелене світло» на отримання такої компенсації.

Звертаємо увагу! На урядовому порталі (http://www.kmu.gov.ua) повідомляється про те, що спеціально створена комісія при Кабміні рішенням від 31.05.17 р. № 2 затвердила перелік техніки, що частково компенсується коштом державного бюджету. До переліку увійшла продукція 40 вітчизняних підприємств. Серед них Харківських тракторний завод, Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова, Львівський завод фрезерних верстатів та інші.

Про те, хто може отримати цю компенсацію та як її отримати, читайте у «БТ», 2017, № 17, с. 38.

(Наказ Мінагрополітики від 18.04.17 р. № 228, чинний з 06.06.17 р.)

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити