Держреєстр РРО: коректурні правки і чергові новації

В обраному У обране
Друк
Кравченко Дар’я, Децюра Сергій, Трохименко Людмила
Бухгалтерський тиждень Червень, 2017/№ 25

Наказом, що коментується, ДФСУ затвердила нову редакцію Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій (далі — Держреєстр РРО). Його попередник, який був затверджений наказом ДФСУ від 20.04.17 р. № 275 («БТ», 2017, № 18, с. 5), втратив чинність.

Новий Держреєстр РРО відрізняється від попередника тим, що у розділі I (тут «прописані» апарати, дозволені до первинної реєстрації):

1) з’явилися дві нові моделі спеціалізованих електронних контрольно-касових апаратів для автозаправних станцій (АЗС). А саме, T&T POS.27 з версією програмного забезпечення (ПЗ) V25.01 та АКМ POS (виконання АКМ POS.03) з версією ПЗ V05.01M. Використовувати такі моделі РРО можна в торгівлі, громадському харчуванні, сфері послуг чи при реалізації пального;

2) продовжено до 01.03.20 р. строк первинної реєстрації моделей РРО, у яких цей строк мав скінчитися 25.05.17 р. А строк первинної реєстрації Апарату для розливу питної води АРВ-500+ продовжили до 13.04.18 р. До цього строк первинної реєстрації цієї моделі РРО мав скінчитися 19.07.17 р.

З розділу I до розділу II перенесено електронний контрольно-касовий реєстратор IКС-Е260Т з версією ПЗ ЕП-6 з модемом IKC-M2 Combi. Відтепер така модель РРО не підлягає первинній реєстрації, але її можна використовувати у господарській діяльність до закінчення строку експлуатації.

Крім того, до розділів I і II Держреєстра РРО внесено коректурні правки. А саме відтепер у графі, в якій вказують сферу застосування РРО, замість фрази про застосування РРО на «АЗС» буде вказано «при реалізації пального».

Розділ III (у ньому містяться РРО, експлуатація яких заборонена) залишився незмінним.

Наказ, що коментується, діє з 07.06.17 р.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити