Місцеві правила водовідведення

Децюра Сергій
ВРУ внесла зміни до Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.02 р. № 2918-III, відповідно до яких детально прописані місцеві правила приймання стічних вод.

Зокрема, встановлено, що у населених пунктах, популяційний еквівалент яких становить 2 тисячі і більше (цей показник будуть встановлювати місцеві органи влади), є обов’язковим впровадження централізованого водовідведення. При цьому якщо будівництво та впровадження такої системи матиме негативний вплив на навколишнє природне середовище, то доведеться використовувати індивідуальні або інші відповідні системи водовідведення, які б усували негативний вплив.

Також визначено, що місцеві правила не можуть передбачати обов’язок фізичних чи юридичних осіб щодо отримання будь-яких дозволів, погоджень або інших документів дозвільного характеру, а також надавати повноваження органам державної влади, органам місцевого самоврядування, їх посадовим особам, підприємствам, установам, організаціям, утвореним такими органами, щодо видачі дозвільних документів.

(Закон України від 18.05.17 р. № 2047-VIII, чинний з 21.06.17 р.)

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі