Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Календар тижня

Бухгалтерський тиждень Березень, 2017/№ 11
В обраному У обране
Друк

15 БЕРЕЗНЯ (СЕРЕДА)

Закінчується строк подання:

 • звіту про використання Книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (ЗВР-1) і Довідки про використані розрахункові книжки за лютий 2017 року.

16 БЕРЕЗНЯ (ЧЕТВЕР)

Закінчується строк подання:

 • заяви про перехід з II кварталу 2017 року на сплату ЄП юрособами та підприємцями. Особам, які хочуть перейти до групи 3 ЄП на ставку з ПДВ (3 %), в цей самий строк потрібно подати заяву на ПДВ-реєстрацію;
 • заяви про добровільну зміну групи платників ЄП або ставки ЄП.

20 БЕРЕЗНЯ (ПОНЕДІЛОК)

Закінчується строк сплати:

 • авансового внеску з ЄП за березень 2017 року ФОП груп 1 і 2;
 • сум ЄСВ з нарахованого, але не виплаченого доходу за лютий 2017 року (крім гірничих підприємств).

Закінчується строк подання:

 • податкової декларації з ПДВ за лютий 2017 року платниками-«місячниками»;
 • декларації з плати за землю (земельного податку та/або орендної плати) за лютий 2017 року тими платниками, які подають таку декларацію щомісяця;
 • звіту про суми нарахованої зарплати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (ф. № Д4, додаток 4 до Порядку від 14.04.15 р. № 435) за лютий 2017 року;
 • декларації акцизного податку за лютий 2017 року;
 • декларації з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України (додаток 4) за лютий 2017 року;
 • заяви про застосування спрощеної системи оподаткування за підставою «Внесення змін до свідоцтва платника єдиного податку» платниками ЄП груп 1 і 2, в яких у лютому змінилися: податкова адреса / місце провадження господарської діяльності / види господарської діяльності.

21 БЕРЕЗНЯ (ВІВТОРОК)

Закінчується строк подання:

 • заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування особами, які бажають відмовитися від роботи на ЄП з II кварталу 2017 року.

Календарні нотатки

Нагадаємо правила переходу протягом року до лав платників єдиного податку (далі — ЄП). Для переходу на ЄП з ІІ кварталу 2017 року вам слід подати не пізніше 16 березня до контролюючого органу заяву та розрахунок доходу за 2016 рік.

Звертаємо увагу! Заява подається або особисто, або надсилається поштою ( п.п. 298.1.1 ПКУ). Також є третій спосіб подання заяви — засобами електронного зв’язку в електронній формі. Водночас контролери визнають (категорії 107.12 та 108.01.01 ЗІР ДФСУ), що подати таку заяву в електронному вигляді на сьогодні неможливо. Справа в тому, що така можливість наразі не реалізована.

Неплатники ПДВ, які планують стати спрощенцями зі сплатою ПДВ, повинні додатково в той самий строк подати і Заяву на ПДВ-реєстрацію за формою № 1-ПДВ.

Платникам ПДВ, які планують перейти на ЄП на ставку без сплати ПДВ, слід провести анулювання ПДВ-реєстрації. При цьому за зальним правилом анулювання має відбутися автоматично після вибору вами безПДВшної групи ЄП. При цьому податківці радять для зручності подати Заяву на ПДВ-анулювання (за формою № 3-ПДВ) разом із Заявою на ЄП (категорія 101.01.02 ЗІР ДФСУ).

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно