(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 13
  • № 11
  • № 10
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
22/26
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Березень , 2017/№ 12

За якою формою подавати уточнюючий розрахунок з ПДВ

http://tinyurl.com/yxmg37ej
Підкажіть, за якою формою (новою чи старою) подавати уточнюючий розрахунок з ПДВ у березні 2017 року?

Нагадаємо: 1 березня 2017 року набув чинності наказ № 276*, яким Мінфін затвердив нові форми і податкової накладної, і ПДВ-звітності.

* Наказ Мінфіну «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» від 23.02.17 р. № 276.

Якщо дотримувати п. 46.6 ПКУ, то нові форми декларацій можна використати для складання звітності за той податковий період, який іде за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення.

Наказ № 276 був опублікований у лютому 2017 року. Відповідно, використати нові форми ПДВ-декларації необхідно при складанні звітності за березень цього року.

Іноді податківці скорочують такий «перехідний» період. Наприклад, сам Порядок № 21** набув чинності 01.02.16 р. А звітувати за новою формою ПДВ-декларації довелося вже за січень 2016 року (лист ДФСУ від 02.02.16 р. № 3240/7/99-99-19-03-00-17).

** Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затверджений наказом Мінфіну від 28.01.16 р. № 21.

Цього разу такого поспіху не буде.

Що стосується уточнюючих розрахунків, то формально їх потрібно подавати за формою, встановленою на момент уточнення (п. 1 розд. IV Порядку № 21). Тобто з 01.03.17 р. потрібно застосовувати нову форму. Але електронної форми такого документа поки що немає. Тому оновлений УР можна буде подати тільки після того, як з’являться нові форми ПДВ-звітності (з 01.04.17 р.). Такий порядок «старту» нової форми УР раніше пропонували контролери в категорії 101.20 ЗІР ДФСУ. І хоча ця консультація значиться як така, що втратила чинність, позиція фіскалів навряд чи змінилася.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
уточнюючий розрахунок, ПДВ додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті