(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 18
  • № 17
  • № 16
  • № 15
  • № 14
  • № 13
  • № 12
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
20/22
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Травень , 2017/№ 19-20

Оновлену земельну звітність будемо використовувати з 01.01.18 р.

З якої дати буде використовуватися нова форма податкової декларації з плати за землю?

За загальними правилами нові форми декларацій (розрахунків) набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення ( п. 46.6 ПКУ).

21.03.17 р. набрав чинності наказ Мінфіну від 23.01.217 № 9 «Про внесення змін до форми податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)» (далі — наказ № 9), яким були введені зміни до форми декларації, затвердженої наказом Мінфіну від 16.06.15 р. № 560 (далі — наказ № 560).

З огляду на те, що базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік ( п. 285.1 ПКУ), то форма податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), затверджена наказом № 560 (в редакції наказу № 9), буде використовуватися для складання звітності починаючи з 01.01.18 р., у тому числі і для самостійного виправлення помилок, допущених у податковій звітності за попередні звітні (податкові) періоди.

За матеріалами ЗІР ДФСУ, категорія 112.05

декларація з плати за землю, нова форма додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті