Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Календар тижня

Бухгалтерський тиждень Жовтень, 2017/№ 40
Друк

4 ЖОВТНЯ (СЕРЕДА)

Закінчується строк подання:

 • звіту про товарооборот торгової мережі (ф. № 1-торг, місячна) за вересень 2017 року;
 • звіту про продаж світлих нафтопродуктів і газу (ф. № 1-торг (нафтопродукти), місячна) за вересень 2017 року (у тому числі ФОП);
 • звіту про обсяг оптового товарообороту (ф. № 1-опт, місячна) за вересень 2017 року;
 • термінового звіту про виробництво промислової продукції (товарів, послуг) за видами (ф. № 1-П, місячна) за вересень 2017 року;
 • звіту про наявні обсяги цукру станом на 1 жовтня 2017 року;
 • звіту про перевезення вантажів та пасажирів автотранспортом (ф. № 51-авто, місячна) за вересень 2017 року юрособами, основним або одним з видів економічної діяльності яких є вантажні та (або) пасажирські автоперевезення;
 • звіту про використання та запаси палива (ф. № 4-мтп, місячна) за вересень 2017 року.

6 ЖОВТНЯ (П’ЯТНИЦЯ)

Закінчується строк подання:

 • звітів з праці (ф. № 1-ПВ, місячна та ф. № 1-ПВ, квартальна) за вересень і III квартал 2017 року.

9 ЖОВТНЯ (ПОНЕДІЛОК)

Закінчується строк подання:

 • звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (ф. № 1-ОА, місячна) за вересень 2017 року;
 • звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі (ф. № 1-ОТ, місячна) за вересень 2017 року;
 • звітів за формами № 1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту», № 2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв», № 3-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів» за вересень 2017 року виробниками спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів відповідно.

10 ЖОВТНЯ (ВІВТОРОК)

Закінчується строк подання:

 • заяви на ПДВ-реєстрацію (ф. № 1-ПДВ) тими суб’єктами господарювання, які в III кварталі 2017 року були на єдиному податку без ПДВ, а з 01.10.17 р. перейшли на загальну систему оподаткування і при цьому відповідають критеріям обов’язкової ПДВ-реєстрації.

13 ЖОВТНЯ (П’ЯТНИЦЯ)

Закінчується строк подання:

 • звіту про використання Книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (ЗВР-1) і Довідки про використані розрахункові книжки за вересень 2017 року.

Календарні нотатки

Суб’єкт господарювання, який змінив системи оподаткування з IV кварталу, має потурбуватися про сплату земельного податку.

Якщо він відмовився від єдиного податку (ЄП) і перейшов на загальну систему оподаткування, то втрачає пільги із сплати земельного податку. Тобто він автоматично стає платником земельного податку. А отже, такий «перебіжчик» має задекларувати свої зобов’язання з плати за землю після зміни системи оподаткування.

Для цього він має подати протягом 20 днів місяця, що йде за місяцем переходу на ЄП, звітну декларацію з плати за землю (п. 286.4 ПКУ). У ній слід розрахувати земельний податок за останні три місяці року (жовтень — грудень).

Якщо ж мова йде про перехід з IV кварталу 2017 року із загальної системи оподаткування на ЄП, то ситуація протилежна. Суб’єкт господарювання, який обирає ЄП, звільняється від сплати земельного податку.

Оскільки декларацію з плати за землю подають на початку року на весь рік, то після переходу новоспеченим єдиноподатникам слід уточнити ці дані. Для цього потрібно подати уточнюючу земельну декларацію не пізніше 30.11.17 р.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі