Яке опублікування нормативки — офіційне

В обраному У обране
Друк
Голенко Олександр, податковий експерт
Бухгалтерський тиждень Листопад, 2018/№ 45
ВРУ усунула колізію, через яку звичні офіційні «опублікатори» — газети «Голос України» та «Урядовий кур’єр» — могли б втратити свій статус після їх роздержавлення згідно із Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» від 24.12.15 р. № 917-VIII. Тепер ці видання виведені з-під дії останнього.

Згідно з ч. 1 ст. 139 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» від 10.02.10 р. № 1861-VI для законів та інших актів ВРУ офіційним є їх опублікування в газеті «Голос України» та (або) «Відомостях Верховної Ради України». Крім того, вони підлягають оприлюдненню на офіційному веб-сайті (порталі) ВРУ (http://iportal.rada.gov.ua/).

Згідно з ч. 5 ст. 52 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» від 27.02.14 р. № 794-VII для постанов КМУ офіційним є їх опублікування в газеті «Урядовий кур’єр» та «Офіційному віснику України», а також інших офіційних друкованих виданнях і друкованих ЗМІ, визначених законом. Крім того, вони підлягають оприлюдненню на офіційному веб-сайті (порталі) КМУ (https://www.kmu.gov.ua/ua).

Також закони та інші нормативно-правові акти підлягають доведенню до відома населення шляхом як їх офіційного опублікування (див. вище), так і висвітлення аудіовізуальними ЗМІ, оприлюднення на офіційних веб-сайтах зазначених органів, а також іншим законним чином (ст. 211 Закону України від 23.09.97 р. № 539/97-ВР).

(Закон України від 02.10.18 р. № 2578-VIII діє з 21.10.18 р.)

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд