Яке опублікування нормативки — офіційне

В обраному У обране
Друк
Голенко Олександр, податковий експерт
Бухгалтерський тиждень Листопад, 2018/№ 45
ВРУ усунула колізію, через яку звичні офіційні «опублікатори» — газети «Голос України» та «Урядовий кур’єр» — могли б втратити свій статус після їх роздержавлення згідно із Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» від 24.12.15 р. № 917-VIII. Тепер ці видання виведені з-під дії останнього.

Згідно з ч. 1 ст. 139 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» від 10.02.10 р. № 1861-VI для законів та інших актів ВРУ офіційним є їх опублікування в газеті «Голос України» та (або) «Відомостях Верховної Ради України». Крім того, вони підлягають оприлюдненню на офіційному веб-сайті (порталі) ВРУ (http://iportal.rada.gov.ua/).

Згідно з ч. 5 ст. 52 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» від 27.02.14 р. № 794-VII для постанов КМУ офіційним є їх опублікування в газеті «Урядовий кур’єр» та «Офіційному віснику України», а також інших офіційних друкованих виданнях і друкованих ЗМІ, визначених законом. Крім того, вони підлягають оприлюдненню на офіційному веб-сайті (порталі) КМУ (https://www.kmu.gov.ua/ua).

Також закони та інші нормативно-правові акти підлягають доведенню до відома населення шляхом як їх офіційного опублікування (див. вище), так і висвітлення аудіовізуальними ЗМІ, оприлюднення на офіційних веб-сайтах зазначених органів, а також іншим законним чином (ст. 211 Закону України від 23.09.97 р. № 539/97-ВР).

(Закон України від 02.10.18 р. № 2578-VIII діє з 21.10.18 р.)

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити