Теми статей
Обрати теми

Календар тижня

Друк

9 СІЧНЯ (СЕРЕДА)

Закінчується строк подання:

  • звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (ф. № 1-ОА) за грудень 2018 року;
  • звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі (ф. № 1-ОТ) за грудень 2018 року;
  • звітів за формами № 1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту», № 2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв», № 3-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів» за грудень 2018 року виробниками спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів відповідно.

10 СІЧНЯ (четвер)

Закінчується строк подання:

  • заяви на ПДВ-реєстрацію (ф. № 1-ПДВ) суб’єктами господарювання, обсяг оподатковуваних операцій у яких протягом останніх 12 місяців перевищив 1 млн грн., зокрема особами, які в IV кварталі 2018 року були платниками єдиного податку, а з 01.01.19 р. перейшли на загальну систему оподаткування.

15 СІЧНЯ (вівторок)

Закінчується строк подання:

  • звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (ЗВР-1) і Довідки про використані розрахункові книжки за грудень 2018 року;
  • інформації про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців (ф. № 1-ПА), за 2018 рік.

18 СІЧНЯ (П’ЯТНИЦЯ)

Закінчується строк сплати:

  • авансового внеску з ЄП за січень 2019 року ФОП груп 1 і 2.

Закінчується строк подання:

  • заяви про застосування спрощеної системи оподаткування (зміна групи ЄП) платниками ЄП з груп 1 і 2, які перевищили у IV кварталі 2018 року встановлений для них п. 291.4 ПКУ граничний розмір доходу та переходять до «старшої» групи ЄП. Якщо при цьому ФОП хоче перейти до групи 3 на ставку 3 %, то одночасно подається заява на ПДВ-реєстрацію;
  • заяви про застосування спрощеної системи оподаткування за підставою «Внесення змін до свідоцтва платника єдиного податку» платниками ЄП з груп 1 і 2 (підприємці), в яких у грудні змінилися: податкова адреса / місце провадження господарської діяльності / види господарської діяльності;
  • звітів за спеціальними пенсійними зборами: «ювелірним», «за послугами стільникового рухомого зв’язку» — за IV квартал 2018 року.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі