Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

«Солдати підприємства» та ігри з «мінімалкою»

Соломіна Марія, експерт з питань оплати праці, buhgalter911@mail.ua
Бухгалтер 911 Січень, 2017/№ 5
В обраному У обране
Друк
Працівник підприємства (основне місце роботи) проходить військову службу за контрактом. Середньоденна зарплата, розрахована виходячи з двох місяців, що передують вступу на військову службу, — 65,79 грн. У якій сумі йому треба нарахувати зарплату за січень 2017 року — 1315,80 грн. (65,79 грн. х 20 роб. дн.) або в сумі не нижче мінімального окладу (1600,00 грн.)? Чи можна до його зарплати застосовувати податкову соціальну пільгу? З якої суми сплачувати ЄСВ?
військова служба, мінзарплата, ЄСВ

За працівниками, які вступили на військову службу за контрактом, роботодавці зберігають місце роботи, посаду і середній заробіток згідно зі ст. 119 КЗпП. При цьому середньоденну зарплату розраховують за Порядком № 100* виходячи з виплат за останні два календарні місяці роботи, що передують початку військової служби. Тобто усі дні служби «солдата підприємства» оплачують виходячи з однієї середньоденної зарплати.

* Порядок обчислення середньої заробітної плати, затверджений постановою КМУ від 08.02.95 р. № 100.

Але, якщо в період військової служби «солдата підприємства» йому була підвищена тарифна ставка (оклад), його середньоденну зарплату необхідно відкоригувати на коефіцієнт підвищення (див. п. 10 Порядку № 100). За таким відкоригованим заробітком оплачують робочі дні, пропущені у зв’язку з військовою службою, починаючи з дня підвищення тарифної ставки (окладу).

Важливо! Якщо сума заробітку «солдата підприємства», нарахованого йому за місяць, який він не відпрацював повністю (!) у зв’язку з військовою службою, виявиться нижчою за «мінімалку» (3200,00 грн.), розраховувати і нараховувати йому «трудову» доплату до рівня мінзарплати не треба! Справа в тому, що зарплату в розмірі не нижче «мінімалки» нараховують працівникам, які виконали місячну норму праці. Якщо ж працівник не виконав місячну (годинну) норму праці, його фактичну зарплату порівнюють з мінімальною, розрахованою пропорційно виконаній нормі праці. А ваш «солдат підприємства» в такому місяці норму праці не виконав взагалі.

img 1У табелі обліку робочого часу невідпрацьований час у зв’язку з військовою службою відображають буквеним кодом «ІН» (цифровим кодом «22»).

Важливо! Навіть якщо місячна сума зарплати «солдата підприємства» не перевищить граничний розмір зарплати, що надає право на податкову соціальну пільгу (у 2017 році в загальному випадку — 2240,00 грн.), таку пільгу до його зарплати не застосовуємо!

Чому? Усе просто. Підпункт 169.2.3 ПКУ забороняє застосовувати податкову соцпільгу до зарплати працівника, яку він одночасно отримує з доходами у вигляді грошового або майнового (речового) забезпечення військовослужбовців, що виплачуються з бюджету.

Тепер про ЄСВ. «Солдат підприємства» увесь місяць знаходився з роботодавцем у трудових відносинах і йому за цей місяць нараховано дохід, що входить у базу нарахування ЄСВ (середній заробіток). Тому якщо сума його зарплати виявиться нижчою за «мінімалку» (3200,00 грн.), на різницю між цими двома величинами доведеться донарахувати ЄСВ img 2.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно