Виручка заходить через «Приват24»: чи потрібен РРО?

В обраному У обране
Друк
Мірошниченко Віталіна, податковий експерт
Бухгалтер 911 Липень, 2019/№ 29
Єдиноподатники груп 2 і 3 надають послуги фізичним особам. Клієнти розраховуються через «Приват24» (платять зі своїх особистих карток на підприємницький рахунок єдиноподатника). Система LiqPay відключена і не застосовується. Чи треба буде застосовувати РРО після того, як оборот перевищить 1 млн грн.?

На жаль, законодавці досі не спромоглися навести порядок у правилах застосування РРО при інтернет-торгівлі . А це дає податківцям можливість тлумачити Закон про РРО так, як їм заманеться .

Якщо виходити з визначення розрахункової операції в ст. 2 Закону про РРО, то виходить, що відносно розрахунків картками, це — «прийом від покупця платіжних карток.. за місцем реалізації товарів (послуг)».

А що ж таке інтернет-банкінг? Це спеціальна банківська технологія дистанційного обслуговування клієнтів. Вона належить банку і надає клієнтам можливість використовувати свій рахунок в онлайн-режимі «24/7». Простіше кажучи, клієнт взаємодіє з банком «віддалено» і дає вказівку перерахувати грошові кошти зі свого карткового рахунку на рахунок підприємця-продавця.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити