Якщо військовослужбовець-контрактник хоче звільнитися з роботи…

В обраному У обране
Друк
Біляєва Олена, податковий експерт
Бухгалтер 911 Липень, 2019/№ 29
Ситуація. Працівник у листопаді 2016 року був призваний на строкову військову службу, після закінчення якої він добровільно залишився служити в армії за контрактом. Чи можна зараз звільнити такого працівника за його власним бажанням? Чи правильно ми робили, що досі зберігали середній заробіток і посаду такого працівника?

Звернемося до «профільної» ст. 119 КЗпП. У ній сказано, що за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток.

Зверніть увагу: у ч. 3 ст. 119 КЗпП зазначено, що для збереження місця роботи, посади і середнього заробітку працівник, зокрема, має бути прийнятий на військову службу за контрактом. Оскільки використаний термін «прийнятий», а не «призваний», можна стверджувати, що законодавець поширив дію цієї норми в тому числі на тих працівників, які добровільно уклали контракт на проходження військової служби.

Судова практика рясніє справами, коли роботодавці звільняли контрактників на підставі п. 3 ст. 36 КЗпП, вважаючи, що так можна робити, оскільки контракт добровільний. Суди при цьому підтримують працівників, а не роботодавців.

І ще один важливий момент: контракт має бути укладений під час дії особливого періоду. Що ж таке «особливий період»?

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити