Ненормований робочий день у водія

В обраному У обране
Друк
Калашникова Лілія, експерт з питань оплати праці
Бухгалтер 911 Липень, 2019/№ 30
На підприємстві працюють водії. Чи можна встановити їм ненормований робочий день? Якщо так, то чи треба їм доплачувати за роботу в такому режимі?

У п. 2.10 Положення № 340* передбачено: водіям легкових автомобілів (крім таксі) у разі потреби може встановлюватися ненормований робочий день, тобто понад нормальну тривалість робочого часу. Зверніть увагу, у зазначеній нормі йдеться тільки про водіїв легкових автомобілів. Проте, на наш погляд, це не означає, що водіям інших типів автомобілів (наприклад, автобусів або вантажних) не можна встановити ненормований робочий день. Просто тут повинні діяти загальні норми. Підтвердження правильності наших виводів знаходимо в листі Мінсоцполітики від 24.09.2013 р. № 825/13/156-13. Також про ненормований день у водіїв вантажних автомобілів і автобусів йдеться в п. 2 додатка 3 до наказу Мінпраці від 02.10.96 р. № 77.

* Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів, затверджене наказом Мінтрансзв’язку від 07.06.2010 р. № 340.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити