Виправляємо помилки в розділах I і II форми № 1ДФ

В обраному У обране
Друк
Огай Олена, експерт з питань оплати праці
Бухгалтер 911 Жовтень, 2019/№ 43
Про способи виправлення помилок у Податковому розрахунку за формою № 1ДФ ми з вами говорили в попередній статті. Тут же пропонуємо розглянути механізм виправлення.

Виправляємо помилки в розділі I форми № 1ДФ

Виправлення помилок у формі № 1ДФ відрізняється від загальновстановлених правил для інших податкових декларацій. Його потрібно знати і дотримуватися, щоб не наробити ще більше помилок, намагаючись виправити вже допущені.

Розпочнемо з того, що Податковий розрахунок з відміткою «Звітний новий» і «Уточнюючий» формуємо за єдиними правилами. Вони достатньо прості і зводяться до такого.

Правило 1. Реквізити дотабличної частини Податкового коригуючого Податкового розрахунку, а саме: «Порція», «Працювало за трудовими договорами (контрактами)», «Працювало за цивільно-правовими договорами», повинні відповідати тим, які були зазначені в раніше поданій формі № 1ДФ.

Так, наприклад, у полі «Порція» уточнюючого звіту потрібно проставити той номер порції, який був зазначений у раніше поданому розрахунку (роз’яснення в категорії 103.25 ЗІР, лист ДФС у м. Києві від 01.02.2019 р. № 360/10/26-15-13-06-12-ІПК).

Виняток — якщо виникла необхідність відкоригувати саме ці реквізити розрахунку.

Правило 2. «Звітний новий» або «Уточнюючий» Податковий розрахунок формуємо на підставі даних уже поданої форми № 1ДФ з відміткою «Звітний».

Правило 3. У «Звітний новий» і «Уточнюючий» до розділу I Податкового розрахунку включаємо тільки «виправні» рядки, проставляючи відповідну ознаку в графі 9 «Ознака (0, 1)». Так, якщо потрібно:

видалити рядок, який був помилково включений до Податкового розрахунку, то дублюємо інформацію з усіх граф помилкового рядка і в графі 9 зазначаємо «1» — рядок на виключення. Знаки «мінус» у показниках граф 3а, 3, 4а, 4 ставити не потрібно;

додати рядок, який помилково не відобразили у формі № 1ДФ, з відміткою «Звітний», то формуємо рядок, зазначаючи необхідну інформацію, і в графі 9 ставимо «0» — рядок на введення;

виправити раніше відображену інформацію, то формуємо два рядки. У першому дублюємо раніше відображені дані з помилкою, проставляючи в графі 9 «1» — на виключення. У другому рядку зазначаємо правильні дані, а в графі 9 ставимо «0» — рядок на введення.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити