Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Єдиноподатник групи 2 надав послуги «не тому»

Мірошниченко Віталіна, податковий експерт
Бухгалтер 911 Жовтень, 2021/№ 41
Друк
Відомо, що ФОП з групи 2 єдиного податку (ЄП) заборонено надавати послуги комусь, крім громадян або платників ЄП. Те ж саме стосується виконання робіт. А що, коли за послугами до такого ФОП звертається працівник НЕєдиноподатника? Чи послуги надаються «правильному» замовникові, а платить за них за них — «заборонений»?

Заборона з ПКУ

У п. 291.4 ПКУ сказано, що єдиноподатники групи 2 можуть надавати послуги «платникам єдиного податку та/або населенню». Отже, єдиноподатник групи 2 може надавати послуги тільки:

1) населенню (громадянам). Населення — це громадяни держави, іноземні громадяни, які живуть у цій державі, особи без громадянства та особи з подвійним і більше громадянством;

Щоб подивитися повну версію, передплатіть Pro доступ Вже передплатили? Увійти
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі