Теми статей
Обрати теми

Щодо надання роз’яснення [про визначення суб’єкта та порядку надання інформації роботодавцю про проходження військової служби працівниками]

Держслужбовець Лютий, 2016/№ 2
Друк
Лист Міністерства оборони України від 20 листопада 2015 р. № 116/2/2/21362

(Витяг)

<…> щодо визначення суб’єкта, який зобов’язаний надавати роботодавцю інформацію стосовно полонених, убитих, зниклих без вісті працівників в ході АТО.

Законодавством України не передбачено надання інформації щодо загибелі, перебування у полоні, таких, які вважаються зниклими без вісті, військовослужбовців Збройних Сил України роботодавцю. Винятком є повідомлення рідних та близьких військовослужбовця.

<…> щодо визначення суб’єкта та порядку надання інформації роботодавцю про звільнення працівника з військової служби (демобілізації).

Відповідно до пункту 2 статті 39 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» повідомлення про призов громадян України на строкову військову службу, призов на військову службу під час мобілізації районними військовими комісаріатами роботодавцю надсилається у десятиденний строк. Інших довідок, у тому числі інформування роботодавця про звільнення військовослужбовця з військової служби, чинним законодавством України не передбачено.

<…> щодо переліку документів, які підтверджують проходження військової служби за мобілізацією, ким вони видаються і за якою формою.

Після демобілізації та взяття на військовий облік військовозобов’язаних районними військовими комісаріатами у військовому квитку проставляються відповідні відмітки. У разі необхідності військовозобов’язаному надається довідка про проходження військової служби встановленого зразка.

Начальник управління оборонного планування — заступник начальника штабу командування сухопутних військ Збройних Сил України М. ПОПЕЛЬСЬКИЙ

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі