(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
14/25
Держслужбовець
Держслужбовець
Травень , 2018/№ 5

Відпустка + свято + хвороба = відпускний «букет»

http://tinyurl.com/y56fh88m
Працівникові була надана відпустка з 23.04.2018 р. по 07.05.2018 р. включно тривалістю 14 календарних днів. З 30.04.2018 р. по 04.05.2018 р. включно він хворів, про що свідчить виданий в установленому порядку лікарняний лист. На скільки днів слід було продовжити щорічну відпустку працівника у зв’язку з перебуванням на лікарняному?

«Родзинка» цього питання — у святковому дні — 1 травня, який припадає і на первісно надану щорічну відпустку, і на період хвороби працівника. Яким чином цей день впливає на продовження відпустки і на її оплату? Чи підлягає він оплаті як «лікарняний» день? Розбиратимемося.

Подовжуємо відпустку. Законом України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки) передбачено, що відпустку надають у календарних днях (ст. 5 цього Закону). При цьому святкові і неробочі дні, зазначені в ст. 73 КЗпП, при визначенні тривалості щорічних відпусток і додаткових відпусток працівникам, що мають дітей, не враховуються. Тобто відпустка подовжується на святковий і неробочий день, який припадає на період щорічної відпустки, але не оплачується.

Щодо ситуації, викладеної в запитанні, працівникові надають відпустку тривалістю 14 календарних днів з 23 квітня 2018 року. Оскільки на період відпустки припав святковий день 1 травня, щорічна відпустка подовжується на один день. При цьому зверніть увагу, що оплаті підлягатимуть лише 14 календарних днів відпустки. Святковий день — 1 травня, на який припала відпустка і який подовжує її, оплаті не підлягає.

Провівши прості підрахунки, бачимо, що останній день відпустки припадає на 7 травня 2018 року, а до своїх трудових обов’язків працівник повинен приступити з 8 травня. Але це у тому випадку, якщо відпустка працівника не переривається хворобою. У нас же працівник, перебуваючи в щорічній відпустці, хворів 5 днів — з 30.04.2018 р. по 04.05.2018 р. Що відбувається з відпусткою в цьому випадку?

Відповідно до ст. 11 Закону про відпустки щорічна відпустка має бути перенесена на інший період або продовжена у разі тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої в установленому порядку.

Стосується це і додаткових відпусток працівникам, які мають дітей, що надаються на підставі ст. 19 Закону про відпустки (ч. 7 ст. 20 цього Закону).

Тобто у разі захворювання під час відпустки дні хвороби не враховуються як дні відпустки, відповідно відпустка подовжується на кількість календарних днів хвороби.

Врахуйте: при продовженні відпустки у зв’язку з перебуванням на лікарняному невикористана частина щорічної відпустки після хвороби не використовується працівником самостійно. Така частина відпустки має бути надана роботодавцем шляхом видання наказу на підставі листка тимчасової непрацездатності працівника і його заяви.

На період відпустки припадають дні з 23 квітня по 7 травня 2018 року. При цьому працівник хворів 5 календарних днів (з 30.04.2018 р. по 04.05.2018 р. включно). Водночас на період хвороби припадає святковий день (1 травня), на який вже була подовжена первісно надана відпустка. Як бути з таким святковим днем? На скільки днів треба подовжити (перенести на інший строк) відпустку у зв’язку з хворобою працівника?

Важливо! Святковий день, що припав на період хвороби, при продовженні (перенесенні на інший строк) щорічної відпустки не враховуємо.

Тобто в наведеному прикладі щорічну відпустку подовжують не на 5, а на 4 календарні дні, на які припадає хвороба. До речі, на період продовженої відпустки тривалістю 4 календарні дні припадає ще один святковий день 9 травня, тому працівник пробуде в ній з 8 по 12 травня 2018 року (8 травня — 1-й день відпустки, 9 травня — святковий день (подовжуємо, але не оплачуємо), 10 травня — 2-й день відпустки, 11 травня — 3-й день відпустки, 12 травня — 4-й день відпустки). А 13 травня 2018 року він повинен приступити до роботи.

Хочете перевірити ще раз розрахунки? Це легко зробити. До початку хвороби працівник пробув у відпустці тільки 7 з 14 календарних днів (з 23 по 29 квітня включно), після закінчення хвороби — 3 із 14 днів (з 5 по 7 травня). Виходить, що працівник фактично використав лише 10 календарних днів відпустки (7 + 3). Залишок невикористаної через хворобу відпустки, яку буде продовжено або перенесено на інший період, складає 4 календарні дні (14 - 10).

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
щорічна відпустка, лікарняний лист, продовження відпустки, святкові дні, відпускні, лікарняні додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті