Щорічне оцінювання — 2018: погляд зсередини

В обраному У обране
Друк
Зелінський Сергій, кандидат технічних наук, доцент
Держслужбовець Квітень, 2019/№ 4
Наприкінці 2018 року відповідно до Закону України «Про державну службу» вперше за новою методикою було проведене щорічне оцінювання службової діяльності державних службовців всіх органів влади. На базі його результатів для державних службовців теж вперше були сформовані індивідуальні програми професійного розвитку. Про що ж свідчать результати щорічного оцінювання 2018 року і яке ставлення до цієї процедури самих державних службовців?

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

Закон України «Про державну службу»Закон України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII.

Типовий порядок — Типовий порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 640.

З новими підходами до щорічного оцінювання і його сприйняттям державними службовцями більш детально можна ознайомитись у матеріалі*, де були наведені результати опитування державних службовців, які представляли різні органів влади. Те опитування, яке проводилось у лютому 2018 року, було більш теоретичним, тому що не було практики отримання оцінок і формування потреби у підвищенні кваліфікації з відповідних компетентностей. Тому щоб з’ясувати, як сприймається нова система оцінювання державних службовців, у лютому 2019 року було проведено ще одне онлайнове опитування державних службовців. При цьому було отримано понад 670 анкет з відповідями державних службовців з усієї України. Серед респондентів 41 % представляли місцеві державні адміністрації, 20 % — центральні органи виконавчої влади (ЦОВВ) і їх територіальні управління, 39 % — інші органи влади. Категорію «В» представляли 60,5 % респондентів, а категорію «Б» — 39,5 %.

* Зелінський С. Е. Щорічне оцінювання державних службовців: сприйняття сьогодні і що знадобиться завтра. Держслужбовець. 2018. № 2. С. 24–30.

ВНУТРІШНЄ СПРИЙНЯТТЯ ЩОРІЧНОГО ОЦІНЮВАННЯ І ЙОГО РЕЗУЛЬТАТІВ

Більше половини опитаних (51 %) вважають, що щорічне оцінювання саме по собі вже є мотиватором, хоча ще декілька років тому при опитуванні державних службовців цей показник становив 83 %**.

** Зелінський С. Е. Теоретико-методологічні засади комплексного оцінювання державних службовців : монографія. К. : НАДУ, 2016. 296 с.

На запитання «Скільки хвилин Вас оцінювали під час щорічного оцінювання у 2018 році?» отримані такі відповіді: 15 хвилин — 41,8 %; 30 хвилин — 39,2 %; 45 хвилин — 11,6 %. При цьому 42 % респондентів вважають, що їх оцінювання не варте часу, який витрачено на процедуру щорічного оцінювання.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити