Класифікатор професій: аналізуємо Зміни № 8

В обраному У обране
Друк
Носіков Олександр, провідний науковий співробітник НДІ праці та зайнятості населення Мінсоцполітики України та НАН України, канд. соц. наук
Держслужбовець Квітень, 2019/№ 4
Життя не стоїть на місці, тому застарілі професії втрачають популярність. Деякі з них можна пристосувати до нових умов, а деякі відходять у небуття. Нещодавно Мінекономрозвитку наказом від 15.02.2019 р. № 259 затвердило Зміни № 8 до національного класифікатора ДК 003:2010 «Класифікатор професій» (далі — Зміни № 8). Пропонуємо до вашої уваги детальний аналіз цих змін.

ВТРАЧЕНІ ПРОФЕСІЇ

Почнемо з кадрових позицій, які виключені з Класифікатора професій. Виключено «наскрізну» посаду «Завідувач машинописного бюро» (код КП 1239), яка фактично не застосовувалася на українському ринку праці. Відповідно перестала бути чинною й кваліфікаційна характеристика цієї посади, що містилася у Випуску 1 (розділ 1) Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (ДКХП), затвердженого наказом Мінпраці від 29.12.2004 р. № 336.

Крім того, внаслідок скасування «нормативки» радянських часів, зокрема постанови Ради Міністрів УРСР від 01.12.90 р. № 357, з Класифікатора професій виключені такі посади:

— «Головний державний експерт з умов праці України» (код КП 1229.1);

— «Головний державний експерт з умов праці» (код КП 1229.3).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити