(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
14/23
Держслужбовець
Держслужбовець
Квітень , 2019/№ 4

Переведення держслужбовця і нюанси компенсації за невикористану відпустку

http://tinyurl.com/y34ojckv
Держслужбовця, який має невикористану відпустку тривалістю 30 к. днів, переводять до іншої установи. Він написав заяву про перерахування суми компенсації за невикористану відпустку на рахунок установи, до якої його переводять. Держслужбовець на новому місці роботи хоче в повному обсязі отримати грошову компенсацію і при цьому не ходити у відпустку. Чи має він на це право: отримати компенсацію і не піти у відпустку?

Нагадаємо: відповідно до ст. 57 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIII державним службовцям надається щорічна відпустка тривалістю 30 календарних днів.

Крім того, згідно зі ст. 24 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки) при звільненні незалежно від підстав працівнику має бути виплачено грошову компенсацію за всі невикористані дні щорічних відпусток.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
держслужбовець, переведення працівника, компенсація за невикористану відпустку, щорічна відпустка додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті